Polska
Germany


Aby ułatwić nakładanie oraz zapobiec uszkodzeniom mechanicznym za pomocą biżuterii lub paznokci, zaleca się używania gumowej rękawiczki oraz - w przypadku produktów z otwartymi palcami - dołączonej do produktu śliskiej stopki.

Radzimy uważać, aby paznokcie u nóg, skóra zrogowaciała lub uszkodzone obuwie nie uszkodziły należącego do Państwa wyrobu.

Podkolanówki nie powinny pozostawać w kontakcie z tłustymi maściami, kremami, olejkami oraz innymi substancjami tego typu.

Otwarte rany powinny zostać właściwie opatrzone przed nałożeniem wyrobów.

Podczas zakładania nie należy ciągnąć za brzeg wyrobu. Przy nakładaniu prosimy zastosować się do następującej instrukcji:Proszę odwrócić wyrób uciskowy na lewą stronę aż do pięty.
Za pomocą obu rąk proszę założyć zagiętą część na stopę aż po piętę.Proszę naciągnąć i wygładzić wyrób na stopie fragment po fragmencie.Stopniowo proszę zacząć wciągać górną część wyrobu na łydkę, jednocześnie odwracając ją na prawą stronę.Proszę rozłożyć równomiernie wyrób za pomocą masażu dokonywanego za pomocą obu rąk, tak, aby zlikwidować wszelkie fałdy i zagięcia. Na tym etapie szczególnie pomocne jest zastosowanie gumowych rękawic.