Polska
Germany


Zapraszamy na naszą stronę poświęconą zakrzepicy i profilaktyce przeciwzakrzepowej zakrzepica-sos.pl

Comprinet®


Profesjonalna opieka i niepowtarzalny komfort użytkowania
Nowoczesne pończochy uciskowe w profilaktyce zakrzepicy żył głębokich oraz zatorowości płucnej.

Comprinet® pro to pończochy przeciwzakrzepowe, które zmniejszają ryzyko zakrzepicy u pacjentów obłożnie chorych, jak również w trakcie i po operacji. Comprinet® pro uciskając z zewnątrz nogi powodują zwężenie żył. Mimo, że pacjent leży w łóżku i nie porusza się, krew z nóg zaczyna płynąć szybciej w kierunku serca. To znacznie zmniejsza ryzyko zakrzepicy. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby stosować pończochy przeciwzakrzepowe Comprinet® pro.

Comprinet® pro

Poprzez wywieranie stopniowalnego ucisku z zewnątrz, Comprinet® pro przyspiesza powrót krwi żylnej z nóg do serca. W wyniku tego, ryzyko powstawania zakrzepów krwi w żyłach kończyn dolnych znacznie się zmniejsza.

Comprinet pro profilaktyka przeciwzakrzepowaComprinet pro ponczochy przeciwzakrzepowe


Tabela rozmiarowa

Comprinet pro rozmiary ikona


Comprinet® Forte to dopasowane anatomicznie pończochy kompresyjne przeznaczone do stosowania przed, w trakcie, jak i po operacji żylaków,  jako profilaktyka zakrzepicy żył głębokich u pacjentów wysokiego ryzyka, a także jako profilaktyka i redukcja obrzęku, po zabiegach ortopedycznych oraz jako alternatywa do kompresji za pomocą bandaży. Comprinet® forte jest dostępny w dwóch poziomach kompresji: 23mmHg  i 35mmHg , w kolorze białym.

Comprinet® Forte to profesjonalna opieka medyczna z niepowtarzalnym komfortem użytkowania.

Wyższe ciśnienie pończoch Comprinet® Forte: 23mmHg lub 35mmHg  znajdują zastosowanie u unieruchomionych pacjentów wysokiego ryzyka lub tych, którzy już mieli zakrzepicę żył głębokich, a także u pacjentów przynajmniej częściowo mobilnych. Comprinet® Forte to pończochy stosowane w skleroterapii kompresyjnej, w procedurach endowaskularnych, czy w operacjach żylaków. To także idealna profilaktyka obrzęku po operacjach ortopedycznych i przede wszystkich profilaktyka zakrzepicy.

Comprinet Forte poczochy przeciwzakrzepoweComprinet Forte profilaktyka przeciwzakrzepowa


Tabela rozmiarowa

Comprinet forte rozmiary ikona