Polska
Germany


Wyroby uciskowe JOBST® są stosowane na całym świecie w leczeniu niewydolności limfatycznej, w leczeniu obrzęków limfatycznych i lipidowych (tłuszczowych) a także ciężkich zaburzeniach pracy naczyń żylnych.

Właściwy pomiar ciała i dobór odzieży mają kluczowe znaczenie dla uzyskania optymalnych efektów terapeutycznych.

Chcesz się dowiedzieć, który system kompresji jest dla Ciebie odpowiedni? Podsumujmy krótko różne opcje i ich korzyści dla Ciebie!

Specjalistyczne wyroby kompresyjne JOBST® Elvarex® są idealne do leczenia obrzęków, takich jak obrzęki limfatyczne i lipidowe, a także ich mieszanych postaci. Do profesjonalnej terapii kończyn dolnych i górnych dostępne są wszystkie możliwe modele: od rękawic po czubki palców nóg.

JOBST® Elvarex® to wyroby płaskodziane, anatomicznie doskonale dopasowujące się do ciała. Dzięki przewiewnej dzianinie kompresja nie nadwyręża skóry. Produkty JOBST® Elvarex® mogą być wzbogacone w dodatkowe opcje, które czynią codzienne noszenie wyrobów uciskowych jeszcze bardziej przyjaznym: na przykład silikonowe wykończenie w technologii SoftFit solidne, a jednocześnie przyjazne dla skóry oraz specjalnie opracowane dodatki funkcjonalne (Comfprt Zone) na łokcie, kostki, kolana i biodra dla lepszego dopasowania i większej wygody.

JOBST® Elvarex® Plus to nowa generacja bezszwowych wyrobów płaskodzianych na miarę, które umożliwiają wygodne i skuteczne zlecenie obrzęków limfatycznych. Unikalna konstrukcja dzianiny 3D zapewnia wyjątkową swobodę ruchów, komfort i dostosowanie do szczególnie wymagających obszarów dłoni i stóp.

JOBST® Elvarex® Soft Seamless to pierwsze na świecie, wykonane na miarę płaskie wyroby płaskodziane bez szwu. Wyjątkowo miękki materiał i bezszwowa konstrukcja łączy skuteczność lekarską z komfortem w chorobach limfatycznych rąk i stóp.

JOBST® Bellavar® oferuje solidną terapię kończyn dolnych z wykorzystaniem wyrobów okrągłodziannych. To wysokiej jakości wyroby na kończyny dolne o mniejszej rozciągliwości, silne terapuetycznie i odporne na uszkodzenia.