Polska
Germany


JOBST® polecany przez Centrum Flebologii to flebologiczne i limfologiczne wyroby uciskowe, Innowacyjne i unikalne rozwiązania, które z sukcesem zaspokajają potrzeby pacjentów. Asortyment JOBST® został stworzony dla kobiet i mężczyzn, którzy potrzebują terapii kompresyjnej i jednocześnie nie chcą rezygnować z komfortu noszenia.

Komfort użytkowania

Produkty JOBST® sprawiają, że po całym dniu ich noszenia pacjenci czują się równie dobrze jak rano. Produkowane są z wyjątkowo trwałych  jednocześnie miękkich materiałów, które zapewniają komfort nawet podczas długotrwałego użytkowania. Duża gama rozmiarów oraz możliwość wytwarzania produktów na miarę umożliwia idealne ich dopasowanie i gwarantuje najwyższy komfort noszenia.

Terapeutyczne działanie

JOBST® oferuje pacjentom skuteczną terapię schorzeń żylnych i limfatycznych. Gwarantują precyzyjny, stopniowalny ucisk w obrębie kończyny. W wyrobach na nogi najsilniejszy ucisk jest w rejonie kostki i stopniowo zmniejsza się ku górze. Dzięki temu cyrkulacja krwi w kończynie poprawia się, co jest natychmiast odczuwalne przez pacjentów. JOBST® oferuje wyroby w kilku klasach ucisku. Dzięki temu każdy pacjent może, indywidualnie do swoich potrzeb, dobrać produkt i poczuć wyraźną ulgę zarówno w przypadkach zmęczonych, ciężkich i obolałych nóg,  jak i przy poważniejszych dolegliwościach żylnych czy limfatycznych.

Modna elegancja

Produkty JOBST® są na tyle dyskretne, że nikt poza pacjentami nie wie, że noszą oni medyczne wyroby uciskowe. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów, rozmiarów, długości i modeli.