Polska
Germany


JOBST ® Opaque to przyjemnie miękkie, mniej przezroczyste wyroby uciskowe (podkolanówki, pończochy, rajstopy) z innowacyjnym włóknem Nilit Aquarius. Przeznaczone są do terapii lekkich i średnich schorzeń żylnych.
Wyroby JOBST® Opaque są wyjątkowo łatwe w nakładaniu, a ich wewnętrzna strona jest przyjemnie miękka.

Elastyczna dzianina daje się łatwo i równomiernie rozłożyć na nogach i zachowuje idealne dopasowanie. Części na stopach, narażone na największe obciążenia, wytrzymują nawet intensywne użytkowanie, co czyni JOBST ® Opaque produktem solidnym i o długiej żywotności

Doskonale kryją wszystkie niedoskonałości skóry. Niezwykle przyjemne w dotyku, świetnie dopasowane do ciała dają wyjątkowy komfort noszenia. Produkty JOBST® Opaque dostępne są zarówno w na miarę jak i w rozmiarach standardowych, w 1. i 2. klasie ucisku.

JOBST Opaque CCL

Opaque1Opaque2Opaque3Opaque plec

Dostępne kolory:

UltraSheer Opaque kolory 2022

Wykończenia silikonowe pończoch samonośnych:

Nowe wykończenie silikonowe JOBST® Sensitive:

Nici silikonowe są wplecione w pończochę. Dzięki małemu pokryciu silikonem wilgoć ze skóry jest dużo łatwiej i 2 razy szybciej uwalniana. Szczególnie cenne rozwiązanie dla pacjentów, którzy doświadczyli odparzania silikonowych wykończeń w pończochach.

Sensitive1

Porównanie silikonowych wykończeń:

Sensitive

Pozostałe dostępne silikonowe wykończenia pończoch samonośnych:

f-bijou kropki-1 Sensitive
F-bijou Guzki Sensitive

Wykończenia silikonowe podkolanówek samonośnych: 


f-bijou kropki-1
F-bijou Guzki


SoftFit znaczek
Wykończenie SoftFit®

W tradycyjnych podkolanówkach kompresyjnych, by wyrób nie zsuwał się, są lekko wyższe ciśnienia pod kolanem. Może to powodować dyskomfort u niektórych pacjentów, szczególnie, gdy w tym miejscu żyły są poszezrzone lub występuje obrzęk. Teraz dzięki technologii SoftFit opatentowanej przez JOBST® podkolanówki nie zsuwają się i jednocześnie pacjenci nie odczuwają ucisku w tym miejscu. Proszę zapoznać się z broszurą dotyczącą tego wykończenia.

SoftFit


kropki-1
Guzki

Tabela rozmiarów standardowych

Opaque tabela pomiarowa 042021

Dostępne modele


JOBST modele6 2021
Tabela asortymentowa

Opaque tabela asortymentowa

Oeko TexRALIkony