Polska
Germany


JOBST® UltraSheer to linia najbardziej przezroczystych i modnych produktów na nogi. Podkolanówki, pończochy i rajstopy są tak cienkie jak delikatne wyroby.

JOBST® UltraSheer przeznaczony jest do terapii lekkich i średnich schorzeń żylnych. Szlachetne włókno i połysk daje elegancki wygląd. Specjalistyczny proces produkcji gwarantuje pacjentom przyjemnie odczuwaną miękkość. Doskonałe dopasowanie, oddychająca dzianina i wygoda w nakładaniu i zdejmowaniu zapewniają najwyższy komfort noszenia i użytkowania produktu. JOBST® UltraSheer dostępne są zarówno na miarę, jak i w rozmiarach standardowych, w 1. i 2. klasie ucisku.

JOBST UltraSheer CCL

UltraSHEER1UltraSHEER2UltraSHEER3
Dostępne kolory:

UltraSheer Opaque kolory 2023jpg

Wykończenia silikonowe pończoch samonośnych:

Nowe wykończenie silikonowe JOBST® Sensitive:

Nici silikonowe są wplecione w pończochę. Dzięki małemu pokryciu silikonem wilgoć ze skóry jest dużo łatwiej i 2 razy szybciej uwalniana. Szczególnie cenne rozwiązanie dla pacjentów, którzy doświadczyli odparzania silikonowych wykończeń w pończochach.

Sensitive1

Porównanie silikonowych wykończeń:

Sensitive

Dostępne silikonowe wykończenia pończoch samonośnych:

silikon French Bijou silikon ozdobne guzki  Sensitive
 F-bijou  Ozdobne guzki  Sensitive
 
Wykończenia silikonowe podkolanówek samonośnych: 

SoftFit znaczek
Wykończenie SoftFit®

W tradycyjnych podkolanówkach kompresyjnych, by wyrób nie zsuwał się, są lekko wyższe ciśnienia pod kolanem. Może to powodować dyskomfort u niektórych pacjentów, szczególnie, gdy w tym miejscu żyły są poszezrzone lub występuje obrzęk. Teraz dzięki technologii SoftFit opatentowanej przez JOBST® podkolanówki nie zsuwają się i jednocześnie pacjenci nie odczuwają ucisku w tym miejscu. Proszę zapoznać się z broszurą dotyczącą tego wykończenia.

SoftFit


Tabeta rozmiarów standardowych

UltraSheer tabela pomiarowa 052021

Dostępne modele

UltraSheer dostepne modele

Tabela asortymentowa
UltraSheer tabela asortymentowa


Nowe modelujące rajstopy JOBST® UltraSheer z Silhouette-Form-Efekt pokazują, że wyroby medyczne mogą być jednocześnie skuteczne leczniczo oraz modne i eksluzywne.

Dzianina z mocnych włókien micro modeluje uda i pośladki oraz daje efekt wyraźnie bardziej płaskiego brzucha. Rezultatem jest piękna sylwetka.

Udało się stworzyć dla linii wyrobów uciskowych JOBST® UltraSheer część majtkową w wersji Premium (Silhouette Form Effect), która modeluje, koryguje i wyszczupla sylwetkę. Dzięki tej specjalnej edycji JOBST® UltraSheer z efektem wyszczuplającym, kobiety ze schorzeniami żylnymi mogą cieszyć się produktem modelującym sylwetkę, który jednocześnie jest medycznym wyrobem uciskowym.


Więcej w numerze Style Jobst Nr 3 oraz poniżej, w broszurze informacyjnej.

Silhouette Form Effect

Rajstopy kompresyjne modelujące (Silhouette Form Effect)

Oeko TexRALIkony